KRMIVA Přerov s.r.o.

23.08.2016 13:00

     Jsme společnost zabývající se především prodejem širokého sortimentu krmiv a výživových doplňků pro hospodářská zvířata, koně, psy, kočky, ptactvo a exoty. 

     Nabízíme krmiva a doplňky kvalitních, námi i zákazníky vyzkoušených českých značek BOCUS a.s. Letohrad, Delikan s.r.o., Olympia Mácha s.r.o., Aquamid a.s., Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. a dalších.

     Vybrali jsme si dodavatele na základě vlastních dlouholetých zkušeností s chovatelstvím. 

     Zakladatel naší společnosti - člen ČSCH a předseda ZO Výkleky je celoživotním chovatelem všeho živého - nejvíce úspěchů na tuzemských i mezinárodních výstavách dosahuje se svými francouzskými berany, wyandotkami a hempshirkami atd..

     Správná volba krmiv pomáhá nejen jemu, ale všem chovatelům k výborným výsledkům v chovu zvířat, ať už na výstavách, při pracovních, závodních výkonech či v hobbychovatelství. 

     Vhodně zvolená výživa zvířat je základ úspěchu a proto u nás najdete pouze kvalitní krmiva, kterými sami krmíme svá zvířata. Neustále se vzděláváme v oboru krmivářství a výživy. Sledujeme nejnovější trendy, ale čerpáme i z dlouholetých zkušeností.  

    Najdete nás v kamenným prodejnách v PŘEROVĚ, na malé i velké CHOVATELSKÉ BURZE V PŘEROVĚ NA VÝSTAVIŠTI, a na každé CHOVATELSKÉ BURZE V KROMĚŘÍŽI. Nově jsme pro Vás zřídili ESHOP a nabízíme rozvoz zboží pravidelnými rozvozy téměř po celé Moravě. Vykupujeme také králičí kůže pro českou společnost TONAK a.s.

Zpět