Pravidelné ROZVOZY 2023

20.12.2022 14:52

Pravidelné rozvozy v roce 2023, více informací na tel 734 259 564

 
 

OLOMOUC                    24.1.,21.2.,21.3.,18.4.,16.5.,13.6.,5.9.,3.10.,31.10.,28.11.

 

  1. Císařov                        9:00  na zavolání       u kapličky
  2. Věrovany                     9:05 - 9:10                  u pošty
  3. Klopotovice                9:15 - 9:25                    obecní úřad
  4. Dub nad Moravou     9:40  na zavolání        obecní úřad
  5. Charváty                      9:45  na zavolání        u hřbitova
  6. Tážaly                           9:50 - 9:55                   obecní úřad
  7. Velký Týnec                10:05 - 10:15                u kina
  8. Vsisko                          10:20 - 10:25               u kapličky
  9. Bělkovice                     10:45 - 10:55              u hasičárny (pouze tyto termíny 21.2., 18.4., 13.6., 5.9., 28.11.)

     

  10. Přáslavice                    11:15 - 11:25               obecní úřad
  11. Suchonice                    11:35 - 11:45              za zastávkou
  12. Kokory                          11:55 - 12:00            u hospody          

  

PROSTĚJOV                    20.1.,7.2.,17.3.,14.4.,12.5.,9.6.,1.9.,29.9.,27.10.,24.11.

 

  1. Olšany u Prostějova            9:10 - 9:15                 pod obchodem
  2. Lutín                                      9:20 - 9:25                restaurace u popelků
  3. Rataje u Ol                            9:30 na zavolání      na náměstíčku
  4. Ústín                                       9:35 - 9:45                u smíšeného zboží
  5. Drahanovice                          9:55 - 10:10              za kolejemi
  6. Lípy                                         10:20  na zavolání   u potravin
  7. Čelechovice na Hané           10:30 - 10:40           obecní úřad
  8. Stařechovice                          10:50 - 11:00           u kostela
  9. Hluchov                                  11:10 - 11:20            u hasičárny
  10. Zdětín                                      11:30 - 11:35            u hospody
  11. Kostelec na Hané                  11:40 na zavolání    pod obchodem
  12. Seloutky                                   11:50 - 12:00          u kapličky
  13. Kelčice                                      12:10  na zavolání  u kostela                               
  14. Výšovice                                   12:15 na zavolání     coop
  15. Čehovice                                  12:25 - 13:30            jednota
 

 

KROMĚŘÍŽ                            23.1.,20.2.,20.3.,17.4.,15.5.,12.6.,4.9.,2.10.,30.10.,27.11.

 

 

  1. Tetětice                                    9:00 - 9:10                u hostince
  2. Uhřice                                      9:20 - 9:25                u kontejnerů
  3. Prasklice                                  9:35 - 9:45               obecní úřad
  4. Lhota                                        9:55 - 10:00             točna
  5. Rybníček                                  10:10 - 10:20            u potravin
  6. Heroltice                                   10:25 - 10:35            obecní úřad
  7. Chválkovice                             10:45 - 10:50               u zámku
  8. Dřevnovice                               10:55 - 11:00            u kapličky
  9. Nezamyslice                            11:05 - 11:10              restaurace Viktoria
  10. Mořice                                       11:15 - 11:25            jednota
  11. Pivín                                           11:35 - 11:45            u hasičárny
  12. Vrchoslavice                             11:55 - 12:05            u kostela
  13. Stříbrnice                                  12:10 na zavolání    obecní úřad
  14. Křenovice                                  12:15 - 12:20            u pošty
  15. Bezměrov                                   12:25 - 12:35           naproti zastávce                              
  16. Uhřičice                                     12:45 - 12:50            u obchodu
  17. Polkovice                                    12:55 - 13:00          obecní úřad
  18. Kojetín                                        13:05 na zavolání  
 

HRANICE                                 3.2.,3.3.,31.3.,28.4.,26.5.,23.6.,15.9.,13.10.,10.11.,8.12.

 

  1. Lazničky                    8:50 - 9:05            coop a štěrkové parkoviště
  2. Výkleky                      9:10 - 9:15            obchod
  3. Boškov                        9:35 - 9:40            točna
  4. Potštát                        9:45 - 9:55            coop do kopce
  5. Kovářov                      10:05 - 10:10        točna
  6. Kyžlířov                       10:15 - 10:20        náves
  7. Luboměř                     10:30 - 10:35        obecní úřad
  8. Jindřichov                  10:50 - 11:00        coop
  9. Střítež nad Ludinou  11:15 - 11:25        bývalý obchod na dolním konci
  10. Olšovec                        11:30 - 11:35        naproti hasičárny
  11. Bohuslávky                 11:55 - 12:00        coop  nna kopečku
  12. Dolní Újezd                12:05 - 12:15        u hasičárny
  13. Skoky                            12:20 - 12:25      u obchodu
 

VYŠKOV                                    30.1.,27.2.,27.3.,24.4.,22.5.,19.6.,11.9.,9.10.,6.11.,4.12.

 

  1. Bařice                    9:00 - 9:10                obecní úřad
  2. Vrbka                    9:15 - 9:20                 u hostince
  3. Lubná                    9:25                            obecní úřad
  4. Zlámanka              9:30                           u hasičárny
  5. Milovice                9:40 - 9:50                u kapličky
  6. Koryčany               10:15 - 10:20            náměstí        
  7. Nesovice                10:35 - 10:40            obecní úřad       
  8. Malinky                 10:50 - 10:55            motorest
  9. Chvalnov               11:05 - 11:15              u kostela
  10. Lísky                      11:20 - 11:30              zastávka
  11. Zdislavice              11:45 - 11:55              u hostince
  12. Troubky                12:00 - 12:10            obecní úřad
  13. Zborovice               12:15 - 12:20            u kostela

 

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM 

                                                25.1.,22.2.,22.3.,19.4.,17.5.,14.6.,6.9.,4.10.,1.11.,29.11.

 

  1. Želátovie                            8:45 - 9:00                    zastávka
  2. Hradčany                           9:10 - 9:15                     obecní úřad  
  3. Šišma                                   9:20 - 9:25                   dětské hřiště
  4. Lhota                                    9:35 - 9:40                   náves
  5. Soběchleby                          9:45 - 9:55                   naproti coopu
  6. Horní Nětčice                    10:00 - 10:10                naproti obchodu
  7. Horní Újezd                       10:20 - 10:30               obecní úřad
  8. Vítonice                            10:35 - 10:45                   velké parkoviště
  9. Žákovice                            10:50 - 10:55                  obecní úřad
  10. Žákovice                            11:00 - 11:10                    kaplička
  11. Blazice                                11:15 - 11:20                   u zastávky
  12. Slavkov pod Hostýnem    11:35 na  zavolání        obecní úřad
  13. Bystřice pod Hostýnem    na zavolání                   náměstí
  14. Křtomil                                11:55 - 12:00                za zastávkou u stodoly
  15. Dřevohostice                      12:05 - 12:15                náměstí
  16. Roštění                                12:25 - 12:30                hasičárna
  17. Třebětice                            12:40 na zavolání        obecní úřad
  18. Skaštice                               12:50 - 13:00                u kostela
Zpět